Naše Know-How

Profesionálním přístupem poskytujeme optimální péči Vašim oděvům. K tomu využíváme 5 kroků odbornosti a to následovně

Diagnostika

Při příjmu oděvů nebo bytových dekorací, analyzujeme specifické skvrny, nebo zda je potřeba něco upravit, přešít nebo opravit. Doporučíme Vám buď speciální čištění nebo čištění na míru dle typu látky.

Předdetáž

čištění představuje celkové vyčištění oděvu v čistícím procesu. S detašovacími prostředky se můžeme zaměřit přímo na místo znečištění dle typu skvrny. 5àSec vybralo speciální produkty na různé druhy skvrn, s ohledem na barvu a přirozenou vlastnost čištěné látky. Předdetáž zároveň napomáhá k tomu, aby čištění bylo daleko účinnější.

Čištění nebo praní

Je založeno na podrobné analýze, vždy Vám sdělíme, jakým způsobem budeme Váš oděv nebo bytovou dekoraci čistit, navrhneme buď aquaclean, praní nebo čištění.

Žehlení

Díky specifickým metodám 5àSec a díky našemu profesionálnímu vybavení, přikládáme velkou důležitost žehlení oděvů k Vaší maximální spokojenosti a zároveň, abychom respektovali textilní vlákna a látku. Naše technika se neustále vyvíjí a zlepšuje nejenom v oblasti kvality žehlení, ale také v oblasti ergonomie pro naše týmy.

Kontrola kvality

Kontrolujeme nejenom kvalitu čištění nebo praní, ale také kvalitu žehlení dle našich standardů. Jakmile Vám předáme Váš oděv je pro nás prioritou Vaše spokojenost a proto Vás vyzveme ke kontrole naší služby.